Копанська ЗШ І – ІІІ ступенів

Табір "Романтик"

Вже майже 20 років при школі діє літній оздоровчий табір «Романтик» , який під свій прапор збирає всю шкільну дітвору не лише своєї школи. а й тих, хто в цей час приїхав на відпочинок до рідних з міста. Перебування в таборі захопливе та цікаве - подорожі, конкурси, розваги, змагання. Робота табору - це величезна самовіддача, ентузіазм всього педагогічного колективу. Наш табір знають в області. Він є місцем проходження практики студентами педагогічного університету.

Кожного року, наприкінці літа, на початку осені в школі відбуваються зустрічі випускників. Це своєрідний обмін досвідом, передача життєвих цінностей випускників школи, нинішніх науковців, лікарів, моряків, військових, юристів нинішнім учням школи. Яскравий приклад, що наполеглива праця під час навчання навіть в маленькій сільській школі приведе тебе до вершин життєвого успіху.