Копанська ЗШ І – ІІІ ступенів

30 вер. 2013

"До нас у гості завітала осінь"

Виставка "До нас у гості завітала осінь"
20 вер. 2013

Олімпійський урок

20 вересня відбувся олімпійський урок , якмй закінчував Всеукраїнський олімпійський тиждень
13 вер. 2013

День фізичної культури, спорту та здоров'я

13 в нашій школі відбувся День фізичної культури, спорту та здоров'я, який передував відкриттю Всеукраїнського олімпійського тижня.
9 вер. 2013

Вибори учнівського самоврядування

9 вересня відбулися вибори учнівського самоврядування.
1 вер. 2013

Свято першого дзвоника

Вітаємо всіх учнів, колег, батьків з початком нового навального року!!!
28 серп. 2013

Кожен куточок школи чекає 1 вересня!!!

28 трав. 2013

"Відкриття табору Романтик"

28 травня в мальовничому селі Копанки відбулася надзвичайна подія – урочисте відкриття табору "Романтик", день коли дитячій радості не було меж, усі красиві, з усмішками на обличчі, чекаючи на щось грандіозне. День розпочався урочистою лінійкою, підняли прапор, учні підготували святкову програму "Літо - літечко прийшло".Начальник табору Сікун Оксана Валентинівна ознайомила відпочиваючих із планом роботи, наголосила на правилах безпечної поведінки під час відпочинку (як же без цього, адже здоров'я дітей – наше головне завдання). Дітей розподілили на два загони: «Сонечко» та «Капітошки» та розучили загонові пісні, речівки й девізи. Ми, вчителі-вихователі, так клопітно й відповідально поставились до цього, що навіть самі все вивчили заздалегідь. Ну ось відкриття завершилось і час повертатись дітям додому із передчуттям чогось великого, незнаного й такого бажаного.
7 трав. 2013

Привітання ветеранів

Учні Копанської школи привітали ветеранів з Днем перемоги.
12 квіт. 2013

Тиждень біології та географії

З 08.04. по 12.04.2013р. в Копанській школі проходив Тиждень біоогії та географії.
5 квіт. 2013

День здоров'я

5 квітня в нашій школі відбувся "День здоров'я".