7 бер. 2013

Привітання ветеранів

Учні Копанської школи привітали ветеранів з Днем перемоги.
23 лют. 2013

День Захисника Вітчизни

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.
8 лют. 2013

Лялькова вистава

8 лютого у Копанській школі відбувся театр ляльок.
28 груд. 2012

Святкування Нового 2013 року

Новий рік… Найбільше задоволення приносить не саме свято, а його очікування та підготовка до нього.
6 груд. 2012

День Збройних сил Украйни

6 ГРУДНЯ 2012 РОКУ В НАШІЙ ШКОЛІ БУЛО ПРОВЕДЕНО СВЯТО ПРИУРОЧЕНЕ ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
24 лист. 2012

День пам'яті жертв голодомору

Серед українців були ті, хто наважувався на мужні вчинки в часи, далекі від романтики і героїки.
21 лист. 2012

Осіння виставка

21 листопада у нашій школі відбулась осіння виставка "Осінь - Чарівниця"
7 лист. 2012

Здоров'я - запорука життя!!!

Від малого до великого, кожен знає що здоровий спосіб життя є невід'ємною складовою здорової та успішної людини.
7 вер. 2012

День фізичної культури та спорту

7 Вересня в Копанській ЗШ І - ІІІ ступенів відбувся День Фізичної культури, спорту і здоров'я.
1 вер. 2012

Першовересневий ранок

В Копанській ЗШ І-ІІІ ступенів, як і в тисячах українських шкіл ,пройшло свято Першого Дзвоника. Але для нас, вчителів, батьків,учнів цьогорічне свято надзвичайне.